OLTALOM HÉT

5.nap

Idei Oltalom hetünk lezárásaként kézműves foglalkozásokkal színesítettük tanulóink mindennapjait. A vírushelyzetre való tekintettel azonban, eltérően az elmúlt tanév minden gyermeket egyszerre megmozgató fergeteges hangulatú foglakozásához, ezen a napon osztályonként szerveztük meg ezt a programot. Az alsó tagozat első két évfolyamán a legkisebbek az évszak legjellemzőbb motívumait felhasználva készíthettek dekorációs rögzítőcsipeszeket dekorgumiból, a 3-4.évfolyamosok pedig egytizedes imafűzéreket fagolyókból. Felsőseink, a legnagyobbak levegőn száradó gyurmából formázhattak kereszt alakú medált, melyek felületét különböző motívumokkal díszíthették. Bízunk benne, hogy a csoportos foglalkozások is elnyerték diákjaink tetszését!

Ezúton szeretnénk megköszönni minden kedves tanulónknak, kollégánknak, vezetőinknek és az Újfehértói „Istenszülő Oltalma” Gyermekekért Egyesületnek a programban való részvételt, támogatást és türelmet.

Bassa-Simon Anikó, Karnainé Suga Viktória, Nagyné Bacsó Judit, Petrusné Gergely Éva, Bodnárné Nyíri Andrea

megvalósító pedagógusok