Október 2-án (hétfőn) a gyerekek nagy örömmel vettek részt, a tanárok által szervezett Oltalom ünnepen.

A zene világnapjával egybekötve, az ünnepségünk a Művészeti Tagintézménybe járó gyermekek hangversenyével kezdődött. A hangszeres előadásokban rész vettek iskolánk tanulói is. Az Oltalom Iskolát képviselték: Magdus Gréta és Gulyás Petra, Urr Levente, Kozma Zsófia és Kozma Zsanett, Veres Gyöngyvér, Seres Bálint, Kis Tamás, Lelesz Antal, Anducska Nimród, Leveleki Péter! Nagyon büszkék vagyunk rájuk.

A nagyszerű hangverseny után megrendezésre került a tanár – diák meccs, mindenki nagyon jól érezte magát.

A hagyományokhoz híven kézműves foglalkozásokon vehettek részt a gyerekek, ahol kikapcsolódtak és kreatív dolgokat készítettek.