2018. szeptemberében alakult meg iskolánkban a Ciripelők kiskórus 21 énekelni szerető 2., 3., és 4. osztályos tanulóból, akik Petrusné Gergely Éva vezetésével kalandoznak hétről- hétre a zene világába.

Iskolánk kiskórusának, az Oltalom Kicsinyeinek rövid bemutatása

Az Oltalom Kicsinyei kórus intézményünk alsó tagozatos gyerekeiből tevődik össze, akik 2-3-4. osztályosok. A kiskórus zömét a 3.a osztály alkotja, akinek tanító nénije Káposznyákné Papp Ibolya a kórus vezetője. Hetente 1 alkalommal rendszeresen találkoznak az iskolai énekkari órákon, szívesen lépnek fel az iskolai műsorokon, tanévnyitó-tanévzáró ünnepélyeken, valamint az Újfehértói Görögkatolikus templomban is. A kiskórus tagjai az Újfehértói Zeneiskola növendékei is. Az éneklés mellett a hangszeres zenét is előnyben részesítik.