Nyitott iskola II.

Kézműves foglalkozás

2017. november 23-án újra megnyitotta kapuit a „Nyitott iskolánk”, ahol az ovisok, és az iskolásaink közösen vettek részt a kézműves programon az advent jegyében. A foglalkozáson nagyszerűen érezték magukat kicsik és nagyok egyaránt.

A délutánt a Kereplők és a Csicsergők néptánc csoportja nyitotta meg. Sikerült szuper hangulatot teremteni az óvodásoknak és az őket elkísérő szüleiknek.

Az óvodások megmutatták kézügyességüket, amikor elkészítették a mécseseket, hűtő mágneseket, a téli képeket és új hóembereiket, amiket boldogan vittek haza. Kitartásuk jutalmául meglepetésben részesültek az est végén.

Aki szeretné tudni a meglepetést, kérdezze meg az ovisokat, és legközelebb vegyen részt a programunkon. 🙂