Liturgikus ének-verseny

A Görögkatolikus Metropólia a liturgikusének-versenyt az idén is két fordulóra osztotta. Előbb az egyes egyházmegyék bonyolították le az elődöntőket, majd onnan a legjobbak jutottak tovább az országos, metropólia döntőbe. Iskolánkat a 3. a és a 4. a osztályos tanulók öt csoportja képviselte a versenyen. Az első fordulót 2018. február 17-én Nyíregyházán a Szent Miklós Általános Iskolában rendezték.

A következő eredmények születtek:

I.Oltalom gyermekei ( 3. a osztály)

Bige Fanni, Czira Noémi, Tóth Sára, Osikóczki Boglárka, Margitai Gergő

 

III. Mosolygó angyalok (4. a osztály)

Kolozsi Korina, Magdus Jázmin, Ötvös Lara, Szőke Fanni,

 

Egyéni kategóriában Bige Fanni 3. a osztályos tanulónk az első helyen jutott tovább a döntőbe.

Gratulálunk a szép eredményekhez, és további sok sikert kívánunk a versenyhez.

 

Pin It on Pinterest

Share This