Diákolimpiai nagy körzeti labdarúgás III. korcsoportos fiúk csapata III. hely!

Pál Csaba, Zámbó János, Szilágyi Máté, Lippai Milán, Korpai János, Urr Dániel, Áncsán Gergő, Szolnoki László, Papp György
Felkészítő tanár: Kosztyu Gábor
Szép volt fiúk! Gratulálunk!

Diákolimpiai nagy körzeti labdarúgás fiúk 3. hely!!!
Papp Dávid, Kristóf Balázs, Kovács Krisztofer, Orgován Szabolcs, Leveleki Zsolt, Szemán György, Barabás Patrik!
Szép volt fiúk!

Diákolimpiai nagy körzeti lány labdarúgás 2.hely !!!
Patai Fanni, Patai Dóra, Porcellán Petra, Porcellán Barbara, Tóth Angelika, Dalanics Korinna, Takács Viktória, Bodnár Cecília
Szép volt csajok! Hajrá Oltalom!!!

A megyei mezeifutás diákolimpiai döntője, ahol iskolànk nagyon jó eredményeket ért el!

A II. korcsoportos lányok csapatban 3. helyet érte el! Szántó Emese, Dalanics Korinna, Szolnoki Kornélia, Kolozsi Korina ( Koltai Zorka, Barna Eliz, Papp Nadin)

A III. korcsoportos fiúk csapata 4. helyezést ért el! Lelesz Roland, Majoros Máté , Nagy József, Pál Gergő , Szemán Gergő.

A III. korcsoportos fiúk csapata 6. helyezést ért el! Korpai János, Ráczkövi László, Zámbó János, Tószegi Sándor.

IV. korcsoportos fiúk csapata 3. helyezett lett!
Kristóf Balázs, Györki Balázs, Orgován Szabolcs, Kovács Krisztofer, Barabás Patrik.

Gratulálunk a szép eredményhez ! Felkészítő tanárok: Karnainé Suga Viktória és Kosztyu Gábor !