Oltalom- foci kupát rendezett iskolánk , ahol nagyon szép eredményt értek el iskolánk tanulói!
III. korcsoportos fiúk:
1. hely: Erkel Ferenc Tagintézmény
2. hely: Vasvári Pál Tagintézmény
3. hely: Oltalom Iskola( Urr Dániel, Lippai Milán, Ráczkövi László, Nagy József, Molnár Ádám, Áncsán Gergő , Kőrösi Patrik, Majoros Máté, Anducska Nimród)

Lányok (5-8. osztályosok):
1. hely: Oltalom Iskola( Bodnár Cecília, Porcellán Petra, Porcellán Barbara, Mosolygó Eszter, Dalanics Korinna, Dankó Márta, Takács Viktória, Sárosi Emília, Barna Elizabet)
3. hely: Erkel Ferenc Tagintézmény

IV. korcsoportos fiúk:
1. hely: Oltalom Iskola( Pál Csaba, Kriston Csaba, Barabás Patrik, Korpai János, Zámbó János, Székely Ágoston , Papp György)
3. hely: Erkel Ferenc Tagintézmény
4. hely: Református Iskola

A III. korcsoportos fiúknál a legjobb kapus Ráczkövi László , a lányoknál a legjobb játékos Dalanics Korinna , a IV. korcsoportos fiúknál a legjobb kapus Korpai János lett!

Gratulálunk minden résztvevőnek, és a felkészítő testnevelő tanároknak!