PÉNZ7 2019-BEN IS

Idén február 25-én indul a PÉNZ7 programsorozata. A 2019-es rendezvénysorozat pénzügyi részének központi témája „Okosan a befektetésekről”. Erre a tematikára épül a PÉNZ7 komoly szakmai együttműködés révén kidolgozott valamennyi tananyaga. A fejlesztését a Pénziránytű Alapítvány megbízásából és szakmai támogatásával hozták létre.  Az országos programhoz mi is csatlakoztunk, így iskolánkból egy pedagógus és egy önkéntes pénzügyi szakember vett részt. A 7. és a 8. osztályosok számára tartott 3 órán Czető Judit a Magyar Államkincstár Számlavezetési és Értékkezelési Osztályának referense volt segítségünkre.

A 6. osztályosok két órán hallhattak a befektetésekről a megtakarításokról. Iskolánk is fontosnak tartja a programban való részvételt, és a társadalmi felelősségvállalás jegyében csatlakoztunk már másodszor a programhoz.

                                                                                                              Bodnárné Nyíri Andrea

                                                                                                              Programfelelős pedagógus

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This