Kedves Szülők és Gyerekek!

2019. szeptember 02-án (hétfőn) megkezdődik a 2019/2020-as új tanév. Az első tanítási napon tartjuk az ünnepélyes tanévnyitót is. Reggel 8 órakor gyülekezés az osztálytermekben ünneplő öltözetben (fehér blúz, ing és fekete szoknya, nadrág) az iskolai nyakkendővel. Fél kilenckor kezdődik a tanévnyitós szent liturgia a görögkatolikus templomunkban, ahová közösen vonulunk át az iskolából az iskolánk zászlójával. A liturgia után 10 órától lesz az iskola aulájában a tanévnyitó ünnepség, ahol a műsort az 1. osztályosok adják. Az ünnepség után osztályfőnöki órákat tartunk, majd déltől ebédeltetés kezdődik. Az ebéd után a gyerekek hazamennek. Ezen a délutánon még nem lesz napközi. A keddi naptól lesz órarend szerinti tanítás és délutáni foglalkozás is. Az első tanítási napon lehet még beiratkozni a napközibe, illetve a tanulószobára az osztályfőnököknél, akik még nem tették meg.

A szünidő hátralévő napjaira még jó pihenést kívánok minden gyermeknek, az új tanévhez pedig sok erőt, jó egészséget és sok türelmet kívánok minden kedves szülőnek és gyermeknek egyaránt!

Pallai Ágnes