Tanévnyitó az újfehértói Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskolában

Szeptember 2-án tanévnyitó ünnepélyünk a görögkatolikus templomban szent liturgiával kezdődött, melyen Grunda János a Nyíregyházi Egyházmegye oktatási referense köszöntötte prédikációjában tanulóinkat, szüleiket és pedagógusainkat. Ezt követően mondta el ünnepi beszédét, s nyitotta meg a 2019/2020-as új tanévet Tóth Jánosné igazgatóhelyettes, majd az elsősök bemutatkozó műsorát láthattuk, melyet Dr. Szilassyné Mészáros Mária és Szupkainé Szegvári Katalin tanító nénik tanítottak be. Végezetül iskolánk lelki igazgatója, Kocsis Antal parókus atya osztotta meg tanévkezdő lelki gondolatait a közösségünkkel.

Az új tanévhez szorgalmat, kitartást, új élményeket, örömteli perceket kívánunk!