A szív jóságából adj!

A szülőknek köszönhetően december 11-én iskolánk 3., 4. osztálya, a DÖK tagok és öt kísérő pedagógus egy felejthetetlen délutánt tölthetett együtt Nyíregyházán. A karácsonyi forgatagban kürtőskalácsot és teát kaptak a diákok. Öröm volt nézni, ahogy a nagyobbak segítették kisebb társaikat a faházakban történő vásárlásaik során. Miután mindenki kiválasztotta, beszerezte a családnak szánt apró ajándékát a moziba folytattuk utunkat. A Jégvarázs2 című film nagyon tetszett mindenkinek, elvarázsolt gyermeket és felnőttet egyaránt. Tanítványaink hamar megfogalmazták hogyan kapcsolódik a történet a karácsonyhoz: „A szeretet állandó!”

Balogh Antalné és Patainé Kósza Krisztina

pedagógusok