1956. október 23-án sorfordító események kezdődtek Magyarországon. Budapesten néhány nap alatt győzött a forradalom, amelynek során a magyar nép példátlan erőt és bátorságot tanúsított. Egy héttel később, november 4-én a szovjet hadsereg brutális támadást indított hazánk ellen. Egy nép álmai a függetlenségről és önrendelkezésről porba hullottak. A leplezetlen diktatúra évei következtek. A 65 évvel ezelőtti eseményekről emlékeztünk meg az Oltalom Iskolában. Az ünnepélyes és megható műsort 6. osztályos diákjaink adták elő. A Panachida után osztályonként gyújtottunk gyertyát ’56 hőseire emlékezve.

Köszönjük a felkészítő munkát Papp Erzsébet tanárnőnek és természetesen a műsorban résztvevő diákoknak!

Németh Ágnes