Az Oltalom Iskola diákönkormányzata 2021. november 12-én pénteken indította el első adását a suli rádióban. Ezeken a délelőttökön köszöntjük a tanév folyamán a névnaposainkat és születésnaposainkat, egyházi ünnepeinkről, jeles napokról mesélünk dákjainknak. Közben vidám, gyerekek által is kért zenéket játszunk.

Az előkészítésben, gyűjtőmunkában a pedagógusok közül Polgári Lászlóné segített, a diákok közül pedig Tóth Viktória, Szőke Fanni, Mosolygó Viktor a 8. osztályból, Megyesi Kamilla, Sinka Zsanett, Szilágyi Tamara, Majoros Maja, Bige Bora 6. osztályból.

Az adások megvalósításában: Barna Véda, Sárosi Dorottya, Kristóf Kinga, Karnai Zsombor, Tóth Alexander 4 -es, Kiss Zalán, Urr Levente, Mosolygó Viktor 8. osztályos tanulók működtek közre.

Mindnyájuknak köszönöm, hogy munkájukkal színesebbé tették, és teszik a péntek délelőttjeinket!

Balogh Antalné

DÖK segítő pedagógus