2021. december 13-án a 2. b osztály tanulói ellátogattak az újfehértói Idősek Otthonába, ahol kántálással kedveskedtek az intézmény lakóinak. A látogatást lázas készülődés előzte meg, karácsonyi énekeket, verseket tanultak a gyerekek, valamint egy kis ajándékot is készítettek. Gyönyörű hóesésben sétáltak az intézményhez, és a járványügyi helyzetre tekintettel a szabadban, az ablak  alatt énekeltek, verseltek a tanulók. Az idősek nagy szeretettel fogadták őket, örültek a múltidézésnek, szaloncukorral és üdítővel kínálták a gyerekeket.

Ezúton is köszönjük, hogy fogadtak bennünket, és szeretnénk a kántálás szép hagyományát jövőre is felidézni.

A 2. b osztály tanulói és a tanító nénik: Szabóné Kemény Krisztina és Osikóczki Ágnes