2022. 02.21-én a délutáni órákban került sor az Erkel Ferenc Átalános Iskola által megrendezett farsangi Labdarúgó Tornára, amelyen iskolánk 7-8. osztályos fiú tanulói vettek részt. A torna helyszíne a Szegedi Károly Sport-és Szabadidőközpont volt, ahol Újfehértó városának négy általános iskolája mérkőzött meg egymással. Jó érzés volt, hogy a pandémiás helyzet után újra találkozhattunk, hisz ez a nagy múlttal rendelkező torna a tavalyi évben elmaradt. A rendezvényen címvédőként vettünk részt, és nagy örömünkre a vándorkupát újra elhozhattuk. A torna gólkirálya 5 góllal Kiss Zalán lett. Nagyon magas színvonalú mérkőzések zajlottak a pályán, komoly, a fair play szellemének megfelelő küzdelemmel.

Csapatunk eredményei: Református Általános Iskola- Oltalom Iskola 1:1

                                       Erkel Ferenc Ált. Isk.- Oltalom Iskola 3:4

                                       Vasvári Pál Ált. Isk.- Oltalom Iskola 1:5

Csapattagok: Kiss Zalán

                       Pál Gergő

                       Molnár Ádám

                       Zámbó Máté

                       Mikle Antal

                       Ráczkövi Zsolt

                       Orgován Kevin

                       Csobai Patrik

                       Szemán Dániel

                       Koprai Csaba

Felkészítő tanár: Kosztyu Gábor

Pin It on Pinterest

Share This