Diákjaink iskolánk fennállása óta részt vesznek a Míg Megnövök Akkreditált Kiváló Tehetségpont által kiírt kárpát – medencei matematikai csapatversenyen. A középdöntő feladatsorának megírására március 2-án került sor a Vasvári Pál Tagintézményben. Iskolánkat a 3. osztályos Számkirályok és a 4. a osztályos Okoskodók csapata képviselte. Nagy örömünkre mind a két csapat a döntőbe került! A 3. osztályos gyerekek 40 résztvevő csapat közül a 7. helyen, míg a 4. a osztályos tanulók 29 csapat közül a 2. helyen kerültek be a legjobbak közé. A döntő megrendezésére májusban kerül sor a nyíregyházi Kis Vakond Gyermektáborban.

Számkirályok csapattagjai: Kása Lili, Petrus Levente, Szabó Sándor, Venyigei Dóra.

Felkészítő tanító: Násztáné Orosz Erika.

Okoskodók csapattagjai: Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Sinka Szabolcs, Tóth Alexander.

Felkészítő tanító: Káposznyákné Papp Ibolya.

Gratulálunk a versenyző gyerekeknek, jó felkészülést és sikeres eredményeket kívánunk a döntőben!