2022.02.24- én a délelőtti órákban a Kállósemjéni SZSE- Újfehértó kézilabda csapatának edzői bemutató edzéseket tartottak iskolánkban. Az edzéseken valamennyi évfolyamunkról nagyon sok tanuló vett részt. A gyerekek örömteli lelkesedéssel vetették bele magukat a játékba, ügyesen hajtották végre a feladatokat. A foglalkozások célja a figyelemfelkeltés volt a sportág iránt, illetve annak megszerettetése. A közeljövőben ugyanis lehetőség nyílik minden korosztály számára rendszeresen részt venni kézilabda edzéseken, majd versenyeztetésre is sor kerül egyesületi formában. Úgy gondoljuk, hogy ezzel is szélesítjük az iskolánk által megvalósítható sportágak palettáját. Az edzések megkezdéséről a jelentkező diákok értesítést kapnak, és folyamatosan szakedzők koordinálják majd a munkájukat.

Karnainé Suga Viktória és Kosztyu Gábor testnevelők