Nagy örömünkre március 9-én újra vendégül láthattuk a leendő kis elsősöket iskolánkban.

A délután első foglalkozásán Balsa Petra tanárnő segítségével az állatok és az angol nyelv világába kalandoztak el a gyerekek.

Ezután Ibolya, és Mónika tanító nénik vezetésével izgalmas természetismeret foglalkozás következett. Nem maradhatott ki az ének, a játék, amelyek szintén a természethez, az állatokhoz kapcsolódtak.

Zárásként egy tavasz-és ünnepváró kézműves foglalkozást tartott a második évfolyam két tanító nénije, Patainé Kósza Krisztina és Szabóné Kemény Krisztina.

Egy közösen elfogyasztott finom uzsonna után új ismeretekkel, szép élményekkel gazdagodva térhettek haza a nagycsoportos óvodások.

Reméljük, találkozunk majd következő Oltalomba hívogató foglalkozásunkon is, melyre 2022. március 23-án sor az Oltalom Iskolában.