Harmadik osztályos csapatunk a „Míg Megnövök!” kárpát-medencei középdöntőjében vett részt március 2-án. Határon innen és túl összesen huszonnégy helyen zajlottak az megmérettetések.

A feladatlap megoldása fejlett szövegértést igényelt, amely minden téren fontos alapja a tanulásnak. A csapatmunka, az együttműködés, az egymásra figyelés, a közös célok fejlesztően hatnak a gyerekekre. Megtapasztalhatják azt, hogy együtt minden könnyebb, kiegészíthetik egymás tudását és így az eredmények is jobbak lesznek. Jó, ha ezt már ebben a korban elsajátítják. A kiválóan megoldott feladatlap eredménye bizonyítja mindezt, és természetesen azt is, hogy a gyerekek a mai modern korban is szívesen vesznek könyvet a kezükbe. Olvasni nem ciki!

Gratulálunk tanulóinknak, további sikereket és örömteli versenyzést kívánunk nekik a döntőben is!

A „Könyvmolyok” csapat tagjai:

Hosszú Angelika Rebeka, Bodnár Antal Izsák, Boros Dániel, Cserkuti Patrik

Felkészítő: Szilassyné Mészáros Mária