Tavaszi versmondó versenyt szerveztünk óvodánkban, melyen mindegyik csoportból szerepeltek gyerekek. Az első alkalommal (2022.03.24-én) felkértük Bogárné Kristóf Mónika és Káposznyákné Papp Ibolya leendő első osztályos tanító néniket, valamint Gál Ferencnét, a Zajti Ferenc Kulturális Intézmény igazgatóját, hogy az 5-6 éves gyerekek versmondását véleményezzék. Második alkalommal (2022.03.31-én) Jeczkó Györgyné és Patainé Kósza Krisztina tanító nénik, valamint Gál Ferencné voltak a zsűri tagjai, akik a 3-4 éves gyerekeket hallgatták meg. Nagyon ügyesen és bátran elmondták a verseket a kis óvodásaink, akiknek egy-egy emléklappal és jutalomkönyvvel köszöntük meg a szereplést. Köszönjük a szülőknek is a versmondó versenyre való felkészítésben nyújtott segítséget.