Hamarosan lezárul a nevelési év. A kisebb gyerekek felsőbb csoportba kerülnek, a nagyok viszont ősztől már iskolába járnak. Őket búcsúztattuk 2022.május 26-án az óvodában. A búcsúzó ünnepélyt heteken át tartó készülődés előzte meg. Felelevenítettük az év közben tanult dalokat, verseket, körjátékokat, melyekből ötletet merítve a Tulipán csoportos óvó nénik és a dajka néni kis műsort állított össze. Mintha csak tegnap lett volna, mikor először léptek az óvodába, megszeppenve, sírdogálva… Hamar eltelt 3-4 év. Sok-sok élménnyel, emlékkel, baráttal lettek gazdagabbak. Életük ezen szakasza lezárul, ősztől már komoly iskolásként tekintünk rájuk. Búcsúzóul kívánunk nekik ezernyi mosolyt, boldog, sikeres iskolai éveket!

Aranyosné Balázscsik Marianna és

Zsirosné Kukucska Zsuzsa óvó nénik,

Szegvári Andrásné dajka néni.

Pin It on Pinterest

Share This