Iskolánkat a 3. a és az 5.a osztály képviselte a városi autómentes nap programján a Szegedi Károly Sport- és Szabadidőközpont parkolójában.
Megmérettük erőnket a kötélhúzó versenyen, majd tüdőnk kapacitását tettük próbára a lufi fújó versenyen. S hogy az elménket is megtornáztassuk, KRESZ kvízt töltöttünk ki. A felsősök a kerékpáros ügyességi pályán is kipróbálhatták magukat.
Mindkét osztály felállhatott a képzeletbeli dobogó harmadik fokára, az édességcsomag mellett 10000 Ft értékű ajándékutalványt is átvehettek diákjaink.
Eredményhirdetés után az 5.b – és a 7. osztály is csatlakozott a város kerékpárút-hálózatának továbbfejlesztéseként átadott kerékpárút kipróbálásánál a bringás csapathoz.
Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget, diákjainknak és pedagógusainknak az aktív részvételt.