Nagy örömünkre október 12-én a leendő kisiskolások és szüleik először látogattak el iskolánkba az Oltalomba Hívogató programsorozat keretén belül. Igazgató Úr köszöntője után a leendő elsős tanító nénik, Dr. Szilassyné Mészáros Mária és Szupkainé Szegvári Katalin vezetésével bebarangolták az iskolánkat. Találkozhattak volt óvodás társaikkal, megnézték az iskola tantermeit, helyiségeit. Néhány napközis foglalkozásba is belecsöppentek, és csodálattal figyeltek.

Ezután Szűcs Marianna tanító nénivel és Jeczkó Györgyné Editke tanító nénivel játékos feladatokat oldhattak meg az interaktív táblán, amelyet nagyon élvezett minden gyermek. A tanítóktól ajándékba kaptak egy-egy füzetet, amibe matricákat gyűjthetnek az Oltalomba Hívogató alkalmain. Ezután az udvari játékokat vették birtokba, és önfeledt vidámsággal, kitörő örömmel játszottak rajtuk. Végezetül egy kis finomsággal leptük meg a mosolygós arcú apróságokat. Nagyon sok szeretettel és sok-sok érdekességgel várjuk Őket és a további érdeklődőket a következő találkozásra. Ennek időpontja november 23-a, 13.00 óra, a ,,Tesz- vesz szótár” délutánja.