A Napsugár Tagóvoda minden évben megrendezi a Közlekedésbiztonsági Napot.

Ebben az évben október 5-én délelőtt a város óvodás gyermekei ismerkedtek játékos feladatokon keresztül a helyes biztonságos közlekedéssel.

Délután az iskolák első osztályosai 5 fős csapatokban bizonyíthatták tudásukat a KRESZ világában.

Változatos, érdekes feladatok követték egymást a hat állomáson, ahol puzzlet raktak ki a gyerekek, közlekedési táblákat ismertek fel, és megmutatták, hogyan tudnak a kerékpárral szabályosan közlekedni.

A rendezvényen jelen volt a Városi Tűzoltóság egysége, és az érdeklődő gyerekek kívül -belül megcsodálhatták a tűzoltókocsit.

Az eredményhirdetéskor a tagóvoda vezetője, Karsai Andrásné Marika óvónéni adta át a megérdemelt jutalmakat a mosolygó arcú kisdiákoknak, közülük az Oltalom Iskolát képviselő csapattagoknak is: Dalanics Mira, Kecskés Kadosa, Márkus István, Prosenszki Áron, Tarján Emilia.

Ibolya és Mónika tanító nénik