2022. október 20-án rendezték meg Hajdúdorogon a HaGIT-ot, teljes nevén a Hajdúdorogi Görögkatolikus Ifjúsági Találkozót, amelynek az Oltalom Iskola felsős diákjai évek óta rendszeres résztvevői.  A versenyre az ország görögkatolikus általános iskolái kapnak meghívást. Diákjaink ebben az évben magyar nyelv és irodalom, biológia, angol- és német nyelvből indultak a neves megmérettetésen.

A találkozót Verdes Miklós atya közös imával nyitotta meg. A versenyek után, az eredményekre várakozva, a gyerekek képzőművészeti foglalkozáson és airsoft bemutatón vehettek részt.  A verseny helyezettjei oklevelet és könyvjutalmat kaptak.

Eredményeink:

Magyar nyelv és irodalom: Osikóczki Boglárka 8.o. 1. helyezés

Angol nyelv: Kocsis Ferenc 7.o. 2. helyezés

Biológia: Petrus Eszter 8.o.  3. helyezés

Német nyelv: Bodnár Mária 5.o.  3. helyezés

Gratulálunk a verseny helyezettjeinek és felkészítő tanáraiknak: Juhász Istvánné, Balsa Petra, Németh Ágnes tanárnőknek és Kosztyu Gábor tanár úrnak!

Pin It on Pinterest

Share This