2023.05.18-án útra keltek az óvodások. Papp József és kedves felesége, Anikó meghívására a Zsindelyes Cottage-ba látogattunk. A kirándulás helyszínére busszal érkeztünk, amit minden gyermek nagy izgalommal várt. Ízletes és minden igényt kielégítő tízóraival vártak bennünket, igazi piknik hangulatot varázsolva a teraszon. A tízórait követően felfedezhettük a komplexumot.  Megtekintettük a zsindelyes házakat, a régi iskolát, a gyönyörű halastavat, és egy izgalmas mese alapján megismerhettük a fürtös meggy történetét. A kondiparkban és a játszótéren kedvükre ugrálhattak, mászhattak, bujkálhattak a gyermekek.Végül a kápolnában Gémes Péter atya szolgálatával Parakliszt végeztünk. Köszönjük ezt a tartalmas, testben és lélekben való feltöltődést vendéglátóinknak. A gyermekek sok új és különleges élménnyel, tapasztalattal gazdagodtak. Jóleső fáradtsággal tértek vissza óvodánkba. 

Pin It on Pinterest

Share This