Április 21-én iskolánkat három csapat képviselte a hajdúdorogi Szent György- kupán, ahol számos intézmény tanulója megmérkőzhetett egymással. Nagyon nagy küzdelemben az 5-8. osztályos lányok és a IV. korcsoportos fiúk csapata is az 1. helyen végzett, míg a III. korcsoportos fiúk csapata kapott gól nélkül, kevesebb gólaránnyal sajnos nem jutott tovább a legjobb négy csapat közé.

Köszönjük szépen a meghívást! Gratulálunk a csapatoknak és a felkészítőknek: Karnainé Suga Viktóriának, Oláhné Nagy Szabinának és Kosztyu Gábornak!

III. korcsportos fiúk:

Veres Koppány, Rák Balázs, Sinka Szabolcs, Tóth Alexander, Karnai Zsombor, Czira Attila, Rák Bence, Szegedi Bence, Kiss Kevin

5-8. osztályos lányok:

Lippai Sára, Lakatos Mira, Bige Bora, Kovács Petra, Gargya Fruzsina, Seres Noémi, Papp Antónia Lili

IV. korcsoportos fiúk:

Szemán Dániel, Ráczkövi Zsolt, Mikle Antal, Szabados Mátyás, Boros Csaba, Szántó Levente, Petrus László, Kriston Bálint, Kiss Patrik