„Lábam előtt mécses a te igéd”

Zsolt. 119:105

Ötödik alkalommal került megrendezésre az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda szervezésében a „Kicsiny kis fényemmel világítani fogok” címet viselő verseny.

A jelentkező tanulók versmondás, zsoltáréneklés, bibliaismeret és rajz kategóriában mérték össze tehetségüket.

A versenyre 13 település 15 iskolájából érkeztek a gyerekek és a felkészítő pedagógusok.

A rendezvényt Baracsiné Lakatos Margit intézményvezető meleg, kedves, köszöntő szavai nyitották meg. A fenntartó részéről Baracsi István lelkipásztor egy bibliai igeszakasszal bátorította és lelkesítette a 223 kis versenyző tanulót.
Ezután városunk polgármestere, Dr. Hosszú József mondta el gondolatait a résztvevőknek.

Iskolánkból minden alkalommal részt vettünk ezen az egyházi-és állami iskolák közötti megyei megmérettetésen. Ebben a tanévben 23 tanulót neveztünk be. Nagyon büszkék vagyunk tanítványainkra, akik kiemelkedő eredményeket értek el.

Versmondás:

1. hely: Janik Emma 3. b
2. hely: Karnai Tekla 4. a
3. hely: Kapin Luca 3. a

Különdíj:
Mocsár Tifani 2. a

Járó Fanni 1. a
Hódos Gabriella 1. b
Oláh Lenke 2. b
Petrovai István 4. b

Rajz verseny:

1. hely: Méhész -Balázs Vince 1.a
1. hely: Komjáthy Sára 2. a
1. hely: Pulinka Miklós 3. a
1. hely: Kiss Patrik 8.o.
2. hely: Megyesi Kamilla 8. o.
3. hely: Kiss Kevin 6. b

Különdíj:
Aranyos Ludovika 1. b

Lukács Márk 2. b
Csonka Laura 3. b
Méhész-Balázs Péter 4. a
Hosszú Angelika 5. a
Komjáthy Rozi 5. a
Lukács Márk 6.b
Suhaj Lili 6. a

Zsoltáréneklés:
2.hely: Kristóf Kinga 6. a

Suga Ildikó 6. b

Szívből gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő pedagógusoknak, hálásan köszönjük a támogató szülők segítségét.