Ma délután a leendő kisiskolások és szüleik először látogattak el iskolánkba az Oltalomba Hívogató programsorozat első foglalkozására. Cserbán József intézményvezető és Dr. Sivadó Csaba lelki vezető köszöntője után a tanító nénik vezetésével bebarangolták az iskolánkat. Találkozhattak volt óvodás társaikkal, megnézték az iskola tantermeit, helyiségeit.
Néhány napközis foglalkozásba is belecsöppentek, és csodálattal figyeltek.
Kobolák Andrea informatika tanárnővel játékos, fejlesztő feladatokat oldhattak meg az interaktív táblán, amelyet nagyon élvezett minden gyermek.
A tanítóktól ajándékba kapott füzetbe matricákat és nyomdákat gyűjthetnek a programsorozat hat alkalmán.
Az udvari játékokat is birtokba vették, önfeledt vidámsággal, kitörő örömmel próbálták ki azokat.
Szeretettel várjuk a város nagycsoportos óvodásait 2023. 12. 13-án 13 órától tartandó „Adventi készülődés” elnevezésű foglalkozásra!