A LEGO® Education egy komplett oktatási rendszer az óvodák és iskolák számára, amelyet “a játékon mint alkotó tevékenységen keresztül történő tanulás” elvét követve fejlesztettek ki. Széleskörű szakmai támogatással és olyan tananyagokkal rendelkezik, amelyek összhangban vannak az alaptantervekkel. Intézményünkből óvodapedagógusok és pedagógusok is részt vettek egy bemutató előadáson, amelynek segítségével betekintést nyerhettek a rendszer működésébe.

A 2024/25-ös tanévben óvodánk és iskolánk is ezzel a modern oktatási módszerrel tanítja majd az intézmény diákjait.

Hálásak vagyunk Szabó József Mihály szakmai vezetőnek, hogy megismertette a LEGO eszközök oktatásban való alkalmazásának módszertanát.

Az intézmény dolgozói