Óvodánk 15 éves alapításának emlékére november hónapban rajzpályázatot hirdettünk a Nyíregyházi Egyházmegye óvidái számára „Az Istenszülő Oltalma” címmel.  Nagy örömünkre szolgált, hogy hat óvodából 43 gyermekrajzot állíthattunk ki 2023.12.08-án és vendégül láthattuk a pályázó intézményeket, néhány pedagógust és egy kisebb csapat gyermeket. A délelőttöt Dr.Sivadó Csaba atya nyitotta meg köszöntő gondolataival, majd közös éneklésre invitálta a jelenlévőket. Ezután Cserbán József igazgató úr szavai következtek, majd Mikléné Koncsos Eszter intézményegység-  vezető átadta a jutalmakat a gyermekeknek. Az értékelés folyamán ARANY, EZÜST és BRONZ minősítések születtek. Ezúton is szeretnénk megköszönni a zsűri tagjainak: Dr. Sivadó Csaba atyának, Nagyné Bacsó Judit vizuális nevelés szakos tanárnőnek és Pulinkáné Szőllősi Marianna óvodapedagógusnak munkáját. A vidám percek után vendégeink végigjárhatták óvodánk helyiségeit, bepillantást nyerhettek mindennapjainkba, kipróbálhatták a sószobánk adta lehetőségeket is. Végül közös ebéddel zártuk a délelőttőt. Reméljük, vendégeink élményekkel gazdagon tértek haza óvodáikba és bízunk a mielőbbi viszontlátásban.