A Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, SPORT témában megszervezett kétfordulós idegen nyelvi versenyének második fordulóján tanulóink kiválóan szerepeltek. Kétfős csapatokban, összesen tizennégy tanuló képviselte iskolánkat. A versenyen hatvankét tanuló angol nyelvből és tizennyolc tanuló német nyelvből mérte össze tudását. A végeredmények az első fordulóban beküldött Lapbookok és a második fordulóban kitöltött tesztfeladatlap pontszámainak eredményeként adódtak össze.

Német nyelvterületen iskolánk első helyezést ért el, maga mögött hagyva két német nemzetiségi iskola eredményét is. Versenyzők: Barna Véda és Bodnár Mária. Felkészítő tanár Németh Ágnes.

Angol nyelvterületen iskolánk második helyezést ért el és a különdíjat is tanulóink kapták meg.

Sárosi Sára és Karnai Zsombor a második helyezett lett, Kocsis Viktória és Tóth Alexander pedig a különdíj tulajdonosai. Felkészítő tanár Kobolák Andrea

Gratulálunk nekik!