Február 24-én rendezték meg a Görögkatolikus Liturgikusének-verseny egyházmegyei fordulóját Nyíregyházán.

Ezen a versenyen egyénileg és csapatban dicsérték az Urat énekükkel a résztvevők. Iskolánk három csapattal indult a megmérettetésen. A felkészülés megtanította a tanulókat az egymásra figyelésre, az idejük helyes beosztására. A sok munka, ráfordított idő meghozta az eredményét:

– a Mosolygó Angyalok csapata (2.a osztály: Karikó István, Kecskés Kadosa, Komjáthy Sára, Mocsár Melissza, Mocsár Tifani, Szabó Iván) arany minősítést kapott, így részt vehetnek március 22-én az országos megmérettetésen.

– az Oltalom 6-3 csapat (6.a osztály: Kristóf Kinga, Balogh Nikolett) szintén szép eredményt ért el, ezüst minősítésben részesültek.

– az Oltalom Ötösök csapata (5. osztály: Cserkuti Patrik, Gábor Dzsenifer Vanda, Hosszú Angelika, Kása Liliána, Szücs Csenge) is szépen helyt állt.

Köszönjük a felkészítést Káposznyákné Papp Ibolya tanító néninek és Dr. Sivadó Csaba parochus úrnak.

Az énekversennyel egy időben zajlott a hittanverseny, ahol iskolánk tanulói a középmezőnyben végeztek.

– 5. osztály: Boros Dániel, Gerliczki Róbert, Venyigei Dóra

– 6. osztály: Barna Véda, Kolozsi Petra, Nászta Tamás

Köszönjük a felkészítést Mosztockij Sándor atyának.