,,Szépen, helyesen magyarul”

A Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Herman Ottó Tagintézménye 2024. április 24-én rendezte meg a ,,Szépen, helyesen magyarul” című megyei helyesírási versenyt.

Iskolánkat Horváth Eszter 4. a osztályos tanuló képviselte a rangos versenyen, ahol 43 negyedik évfolyamos tanuló tollbamondásban és helyesírási totóban mérte össze tudását.

Az ünnepélyes eredményhirdetésre a legeredményesebben szereplő tanulók és a felkészítő pedagógusok kaptak meghívást. Május 3-án izgatottan léptük át ismét a versenyt szervező iskola kapuját. A sok gyakorlás, a tanulásba vetett hit és az áldozatos, kitartó munka meghozta gyümölcsét. Kis tanítványom a megyei versenyen I. helyezett lett. Köszönöm a Szülei támogató segítségét a szép eredmény elérésében.

Patainé Kósza Krisztina

tanító néni