Nagy örömmel fogadtuk Káposznyákné Papp Ibolya tanítónőnk kedves meghívását egy második osztályos rendhagyó matematika órára, ahol bemutatta az általa használt játékos módszereket, amelyekkel a szorzó- és bennfoglaló táblák eredményes tanulását és elmélyítését segíti elő a gyerekek számára.

Kolléganőnk sok éves tapasztalatát tükrözte a játékok és tevékenységformák sokszínűsége, amelyek igazolták, hogy valódi élmény tud lenni a tanulás. Mind gyerek, mind felnőtt élvezettel vett részt a foglalkozáson, amelyen a látott játékok elkészítése nem kevés időt vesz igénybe. Az eszköz- és módszerrepertoárból minden jelenlévő pedagógus emelhetett át ötleteket a saját gyűjteményébe.

Hálásan köszönjük ezt a nem mindennapi lehetőséget Ibolyának és osztálya tanulóinak!

A tanítónők