Május 25-én szombaton a Nyíregyházi Egyházmegye zarándoklatán vettünk részt Máriapócson.

Azt a megtisztelő feladatot kapták gyermekeink, hogy az Oltalom Iskolát képviselhették. Fiatal koruk ellenére három műsorszámmal léptek fel, amelyben megmutatták ének-, furulya- és néptánc tudásukat. Nagyon meleg idő volt, mégis ügyesen, koncentrálva, fegyelmezetten tettek eleget a felkérésnek.

Külön élmény volt számukra, hogy majdnem minden gyermek a családjával érkezett. A nézők között ott voltak a nagymamák, szülők, testvérek, rokonok. A fellépés után nem siettünk haza, hanem a családok nagy része ott maradt. Meglátogattuk a Kegytemplomot, fagyiztunk, beszélgettünk.

Nagyon büszkék vagyunk a gyermekeinkre ismét! Hálásan köszönjük a felkészítést tanítóinknak: Káposznyákné Papp Ibolyának, Habdák Szilviának és Papp Judit néptánc oktatónak!

A 2.a osztály szülői közössége

Pin It on Pinterest

Share This