A hagyományoknak megfelelően ballagó diákjaink a tanárok és családtagok kíséretében tegnap reggel szent liturgián vettek részt. Hálát adtak a Jóistennek a kegyelemért, hogy a végére értek és lezárhattak egy korszakot, elindulhatnak egy új, sok kihívást és csodát rejtő úton.

Aztán az iskola aulájában a 6.a és a 7. osztályos tanulók ünnepi műsorral vettek búcsút a 8-osoktól, tolmácsolták az iskola összes tanulója és munkatársa jókívánságait a végzős gyerekeknek.

Az ünnepség végén Igazgató Úr kiosztotta a kiérdemelt jutalomkönyveket és ajándékokat kiemelkedő tanulmányi, sport és közösségi tevékenységekért.

A ballagással a gyerekek életében lezárul egy fontos szakasz, hogy elkezdődjék egy még fontosabb. A legjobbakat kívánjuk ballagó diákjainknak, érjék el céljaikat az Úr segedelmével!

„Bátorság. Indulj. Meg ne torpanj.

Ne kérdezd, hogy a célod hol van.

Köss könnyű kendőt, köss sarut.

Ki tudja, meddig visz az út.” (Szabó T. Anna)