Október elsején, iskolánk védőszentjének ünnepén Szent Liturgián vettünk részt, amelynek keretében került sor az első osztályosok nyakkendőinek megszentelésére és átadására.

Jelképe ez a nyakkendő iskolai közösségünk nagy családjához való tartozásuknak, melyet büszkén viselnek majd a nyolc év során.

A nap folytatásaként a Zene Világnapjáról is megemlékeztünk egy hangversennyel, ahol zeneiskolás tanulóink varázsoltak el bennünket számos hangszeren megmutatva tehetségüket és

néptánctudásukat. Ezt követően a gyerekek kézműves foglalkozáson, sorversenyeken fejleszthették ügyességüket, valamint népi fajátékokkal ismerkedhettek meg, tölthettek el hasznos perceket.

A délután zárásaként diákjaink egy filmvetítéssel egybekötött vidám hangulatú popcornozásnak lehettek részesei.