Hétvégén került megrendezésre Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn a Nyelvészkedők Országos Anyanyelvi Csapatversenye 4. évfolyamon. A feladatsort összeállította és értékelte Dr. Koi Balázs Ph.D. főiskolai tanár. Iskolánkat két 4. osztályos csapat képviselte. A kétnapos verseny eredményei: SZÓFORGATÓK csapata 1.helyezés ( Osikóczki Erika, Papp Lili, Sárosi Csenge, Korpai Csaba), BETŰVETŐK csapata 3. helyezés ( Bige Fanni, Czira Noémi, Petrus Eszter, Margitai Gergő). A hétvégén most a szép idő is kedvezett a gyerekeknek. A verseny mellett jutott idő a játékra, kirándulásra is. A Kis Vakond Táborban talán életre szóló barátságok is szövődtek. Vasváry Zoltánné a Míg Megnövök Alapítvány elnöke is gratulált a tanulóknak és felkészítőjüknek.