“A magyar nyelv olyan, mint egy hangszer: aki játszani akar rajta, annak minden áldott nap gyakorolnia kell.”

Sok évtizedes pályafutásom során mindig nagy hangsúlyt fektettem a tehetséges gyerekek felismerésére és fejlesztésére.

A jelenlegi osztályomban is több területen vannak ilyen tanulók.

A Míg Megnövök Alapítvány alapítói célul tűzték ki azt, hogy segítsék a gyerekek képességének, tehetségének kibontakoztatását.

Minden évben benevezem tanítványaimat ezekre a meghirdetett versenyekre.

Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy ebben az évben a “Betűvadászok” a NyelvészGuru országos döntőjében a dobogó második fokára álltak fel.

Az Áncsán Korina, Komjáthy Sára, Mocsár Tifani és Sebők Dóra alkotta kis csapatom az ország legjobb 11 csapatával mérte össze tudását és tájékozottságát.

Hálásan köszönöm a szülők odaadó támogatását és a gyerekek kimagasló teljesítményét.

Káposznyákné Papp Ibolya

a 2. a osztály tanítója