Az Újfehértói „Istenszülő Oltalma” Gyermekekért Egyesület az idén is nagyszerű gyermeknapot szervezett az Oltalom Óvoda és Általános Iskola gyermekeinek.

A kerékpárral megérkezve a gyerekek egy tartalmas, mosolygós, vidám napon vehettek részt. A zumba, a sorverseny, a focitorna, a kutyaoktató előadás, a számháború mind-mind a gyerekek jó kedvét szolgálta. Egész nap arcfestés, ugrálóvár, vattacukor, egészségügyi bemutató, kvíz játék, Laci-bohóc várta a gyerekeket, ahol vidáman töltekezhettek. Ezt a napot a szülők által készített finom ebéd koronázta meg.

Hálásan köszönjük az egyesület elnökének Tóthné Dr. Barabás Erikának és az egyesület tagjainak, hogy ilyen örömet és vidámságot varázsoltak gyermekeink arcára.

Szeretettel az iskola, óvoda dolgozói és gyermekei