Szeptember 01-jén reggel nagy izgalommal, őszi hangulatba öltöztetett tantermekben fogadtuk tanítványainkat. Iskolánk vezetőségével és a Szülőkkel közösen indultunk a görögkatolikus templomba Szent Liturgiára. Gémes Péter diakónus atya egy kedves történet segítségével a Jézus felé fordulásra hívta fel a figyelmünket prédikációjában.

Iskolánk aulájában Dr. Hosszú József, városunk polgármestere mondott rövid köszöntőt, majd Cserbán József igazgató úr megnyitotta a 2022/23-as tanévet.

Ibolya, Anikó, Mónika és Erika tanító nénik vezetésével iskolánk legfiatalabbjainak, az 55 főből álló két első osztály bemutatkozó műsorát tekintettük meg. Elvarázsolt mindenkit csengő -bongó, határozott, olykor elcsukló hangocskájuk, kedves mosolyuk. Versekkel, énekekkel köszöntötték az új tanévet idősebb diákjainkkal együtt.

Kívánunk mindenkinek tartalmas, szép iskolai és iskolán kívüli élményeket, jó tanulást és lelki gazdagodást az új tanévre!