Hajdúdorogi Görögkatolikus Ifjúsági Találkozó (HAGIT)

2019.11.22.-én került megrendezésre Hajdúdorogon a Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium székhelyén a VIII. Hajdúdorogi Görögkatolikus Ifjúsági Találkozó. Iskolánkból 16 tanuló (6-8. évfolyamon) és 4 pedagógus vett részt. Hagyományosan egy nagyon jó hangulatú és tartalmas délutánt tudtunk eltölteni, ahol jutott időnk együtt imádkozni, beszélgetni és ismerkedni a helyszínre érkezett görögkatolikus fenntartásban működő intézmények diákjaival és tanáraival. A következő tanulmányi és sport versenyeken vettünk részt: 5 próba egyéni és csapatverseny, informatikai egyéni verseny, hittan csapatverseny, biológia egyéni verseny és szavalóverseny. A lezajlott tanulmányi és sport versenyek eredmény hirdetése után a következő eredményekkel tértünk haza:

• 5 próba csapatverseny
  1. helyezés: Zámbó János, Korpai János (8.b), Ráczkövi László (8.a)
  • Egyéni verseny:
  1. helyezés: Korpai János (8.b)

Felkészítő tanár: Kosztyu Gábor

• Informatika egyéni verseny 7-8. évfolyam
  1. helyezés: Zámbó János (8.b)
  2. helyezés: Korpai János (8.b)

Felkészítő tanár: Simon Péter

• Biológia 7-8. évfolyam
  1. helyezés: Borza Erika ,Csukrán Eszter (8.b)
  2. helyezés: Nagy Dóra (8.b)

Felkészítő tanár: Bodnárné Nyíri Andrea

• Szavalóverseny 7-8. évfolyam
  1. helyezés: Veres Boglár (7.a)

Felkészítő tanár: Szabados Erzsébet

Köszönetünket szeretnénk kifejezni a szülőknek, a felkészítő tanároknak és nem utolsó sorban a diákoknak, akik aktívan és eredményesen vettek részt.