Idegen nyelvi verseny
  1. december 5-én idegen nyelvi verseny rendeztek Nyíregyházán, a Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium szervezésében.

Iskolánkat Tóth János és Szemán Bálint 7.a osztályos, illetve Borza Erika és Pulinka András 8.b osztályos tanulók képviselték. A gyerekek más görögkatolikus intézmények tanulóival együtt alkottak vegyes csapatokat, akiknek német és angol nyelvű feladatokat kellett megoldaniuk négy versenyállomáson.

A csapat, melyben Tóth János volt az egyik csapattag, az 1. helyezést, Szemán Bálinték csapata a 2. helyezést, Pulinka Andrásék 3. helyezést, míg Borza Erikáék 4. helyezést értek el. Felkészítő tanáraik: Németh Ágnes némettanár

Rubóczkiné Nagy Marianna angoltanár

Köszönjük a szervezőknek a színvonalas verseny lebonyolítását, és diákjainknak az odaadó felkészülését!

Rubóczkiné Nagy Marianna