2021.10.07-én rendezte meg a KOSZISZ Szent István Gimnázium és Technikum a már hagyományosnak mondható sportnapot. Két évvel ezelőtt iskolánk nyerte a kupát, amely tavaly a sajnálatos covid helyzet miatt nem kerülhetett megrendezésre. Hatalmas öröm volt mind a gyerekeknek, mind a testnevelő kollegáknak ilyen hosszú idő után újra sportrendezvényen közösen részt venni. Intézményünk 6 lánytanulója sor-és váltóversenyen, míg a IV. korcsoportos fiúk közül 8 fő labdarúgó tornán vett részt. A viadalok nagyon jó hangulatban, sportszerűen zajlottak le. Mindkét versenyszámban hatalmas volt a küzdelem, és nagy örömünkre sikerült ezeket megnyernünk.
A torna végeredménye a sor- és váltóverseny számban:
1. Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
2. Újfehértó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Tagintézmény
3. Református Általános Iskola
4. Újfehértó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Vasvári Pál Tagintézmény
Résztvevő tanulók: Gulyás Petra, Koltai Zorka, Szolnoki Kornélia, Szabó Gitta Kiara, Tószegi Valéria. Lippai Dorka
A labdarúgó torna végeredménye:
1. Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
2.Református Általános Iskola
3. Újfehértó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Erkel Ferenc Tagintézmény
4. Újfehértó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Vasvári Pál Tagintézmény
Résztvevő tanulók: Nagy József, Kiss Zalán, Pál Gergő, Molnár Ádám, Mikle Antal, Zámbó Máté, Ráczkövi Zsolt, Szemán Dániel