Egy kellemes őszi napon tartottuk óvodánkban az évente megrendezendő szüreti mulatságunkat. Erre az eseményre meghívtuk városunk elöljáróit, az óvodák és bölcsődék vezetőit, és az Oltalom Iskola 1-2.osztályos gyermekeit, hogy velünk töltsék el ezt a fergeteges napot.
A gyermekek és a felnőttek is nagy izgalommal várták a szüreti nap kezdetét, melyre közös dekorációkat is készítettünk.
A nap folyamán betekintést nyerhettek vendégeink, a régi idők szüretéhez kapcsolódó tevékenységekbe, melyet táncházzal zártunk.
Köszönjük a Szimita-Trade Kft-nek a kedves felajánlását, a nassolni valót, mellyel nagy örömet szereztek a gyermekeknek, köszönjük egy kedves kis óvodásunk nagypapájának id. Aranyos Józsefnek, hogy elkészítette számunkra a finom babgulyást, valamint a szülők felajánlását, közreműködését.