Megrendezésre került április 6-án az utolsó program, amelyet a leendő elsősöknek szerveztünk iskolánkban. Ezen az eseményen a mozgásé volt a főszerep.

Karnainé Suga Viktória és Kosztyu Gábor, iskolánk testnevelő tanárai vezették a foglalkozást. A 4.b és a 8. b osztályos tanulók aerobik bemutatójával kezdődött a délután. Ezután a diákok zenés bemelegítésre hívták az óvodásokat, hogy mozogjanak és tornázzanak együtt. A gyerekek nagy örömére ezután foci- és kosárlabda bemutató következett, amelynek a végén az óvodások is beállhattak játszani.

A délután második felében minden gyermek részt vett egy felejthetetlen és izgalmas váltóversenyen és kötélhúzáson. Kellőképpen elfáradva és megéhezve fogadták tőlünk az ebédlőben felszolgált finom fánkot.

Nagyon sok élménnyel és örömmel tértek haza, igaz kicsit szomorkodva, hogy ez volt az utolsó alkalom. Nagyon sok szeretettel várjuk őket vissza szeptemberben, már iskolásként!

Bogárné Kristóf Mónika tanító néni