Városunkban „Csupa szív ,szeretet ” címmel rajzpályázatot hirdettek meg óvodásoknak és iskolásoknak, október 1-ére az idősek napja alkalmából.

Mindannyian tartozunk valahová. Jó, hogy vannak szüleink, akik közvetlenül gondoskodnak rólunk, akik haza várnak mindennap, akiknek elmondhatjuk érzéseinket és akiktől a támogatást, az erőt kapjuk nap mint nap. Óriási Szerencse, ha még vannak nagyszülők, akik más értékeket közvetítenek a jelen generáció, a kis unokák számára. A gyerekekkel beszélgettünk a csoportban a család fontosságáról, a család tagjairól és arról hogyan fejezhetjük hálánkat, érzéseinket, örömünket egymás felé.

A rajz is egy gesztus, amely által megköszönjük a nagyszülők támogatását, gondoskodását, ölelését, bíztatását és biztosítjuk őket arról, hogy mennyire fontosak ők a mi és valamennyiőnk életében.

A gyerekek alkotásai ezt tükrözték. Szívből küldtek üzenetet a nagyszülőknek kis kezeik által. Óvodánkból Aranyos Ludovika 3.helyezést ért el a rajz versenyen.

Gratulálunk

neki, büszkék vagyunk rá.