Az Oltalomba Hívogató „Dúdoló” elnevezésű programján ismét sok érdeklődő óvodást, szülőt és óvó nénit köszönthettünk.

A délután első részében Dr. Szilassyné Mészáros Mária és Szupkainé Szegvári Katalin tanító nénik ének-zene foglalkozást tartottak. A feladatok között ritmus tapsolása, gyermekdalok felismerése és együtt éneklése szerepelt. Egy kis vendéglátás után a 3.a osztály tanulóival és tanítóival, Balogh Antalnéval és Patainé Kósza Krisztinával együtt néptáncoltak a leendő elsős gyerekek. Az 5.b osztály tagjai és Karnainé Suga Viktória a testnevelés órák bemelegítő részének aerobik mozdulatait mutatták be a kicsinyeknek, majd együtt mozogtak.

A kellemes hangulatú foglalkozások után jóízűen fogyasztották el az uzsonnát vendégeink. Szeretettel várunk minden érdeklődőt a következő, március 22-én tartandó ,,Egyszer volt, hol nem volt…” mesés programunkra.

Ám előtte Tavaszköszöntő szavalóversenyt hirdetünk a város nagycsoportos óvodásainak, melyre várjuk a verseket kedvelő gyerekek jelentkezését.