Nagy megtiszteltetés érte iskolánk 3.a osztályát, amikor meghívást kaptunk az Újfehértói Hagyományőrző Baráti Társaság Egyesületétől az általuk szervezett III. Aratási Napon való fellépésre. Kereplő néptánc csoportunk a nyár közepén kisebb létszámmal ugyan, de annál nagyobb lelkesedéssel lépett színpadra az eseményt megnyitók köszöntője után.
A mosolygós, táncos lábú kis csapat nagy tapsot kapott itt is a jelenlévőktől.
Köszönjük a lehetőséget, a szíves fogadtatást és vendéglátást, a kedves ajándékokat!
Nagyon sok szeretettel gratulálunk Szabados Józsefnek és Családjának, valamint Barátaiknak a színvonalas és áldozatos szervező munkájához! Isten áldását kérjük további terveik megvalósításához!

Fehértói Anett Petra néptánc oktató, Patainé Kósza Krisztina és Balogh Antalné tanító nénik, a 3.a osztály tanulói és Szülői közössége